• Kościół parafialny

OGŁOSZENIA PARAFIALNE –18.02.2018 - I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

A. Liturgia

Czwartek - Święto Katedry św. Piotra

Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia wraz z serdeczną modlitwą.

B. Sprzątanie kościoła

Dziękujemy za obecność, posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty następującym osobom z Łosienia:
Katarzyna i Piotr Jóźwikowie, Barbara, Damian i Bartosz Malaga, Sylwester, Martyna, Bartosz i Julia Jakubowscy, Wanda Jakubowska, Agnieszka Jarosław Jakubowscy, Barbara Szymkiewicz, Anna i Ernest Kieza

Ofiarę dodatkowo złożyli:

Zapraszam do sprzątania w sobotę na godz. 8.00 następujące rodziny z Łosienia:

Dudek Andrzej, Dudek Anna, Kot Mirosław, Stoga Arkadiusz, Stoga Janina, Podstawka Jarosław, Nowak Marcin, Nowak Andrzej, Nowak Krzysztof, Kozieł Teresa

C. Bieżące ogłoszenia

1. 17.00 miting AA w sali pod plebanią

2. Adoracja Najświętszego Sakramentu dzisiaj od 18.00- 19.00

3. W środę zapraszam na Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy. W piątek na Nabożeństwa Drogi Krzyżowej. Dla wszystkich o godz. 17.00, po niej będzie Eucharystia. Droga Krzyżowa dla młodzieży i pracujących o godz. 20.00.

4. W przyszłą niedzielę 25 lutego kolejna Akcja Oddawania Krwi zorganizowana przez Rycerzy Kolumba w godz. 9.30-13.30. Zachęcamy do podzielenia się swoim życiem z innymi.

5. Gorzkie Żale w każdą niedzielę w Wielkim Poście o godz. 15.30 przed mszą św. o godz. 16.00.

6. W przyszłą niedzielę na sumę zapraszam Rycerzy Kolumba. Wieczorem o 19.00 spotkanie całej Rady Rycerzy w sali pod plebanią.

7. Ogłoszenie o zakupie ornatów odpustowych.

8. W sobotę o godz.12.00 ks. bp Andrzej Kaleta przyjmie do posługi Szafarza Nadzwyczajnego Eucharystii czterech naszych parafian: Andrzeja Jedlińskiego, Bogusława Piotrowskiego, Stanisława Plecha i Dariusza Czarneckiego. Otoczmy ich naszą modlitwą.

9. ŚWIĘTY MICHALE ARCHANIELE/ BROŃ NAS W WALCE./
PRZECIW NIEGODZIWOŚCI I ZASADZKOM ZŁEGO DUCHA/ BĄDŹ NAM OBRONĄ.
NIECH GO BÓG POSKROMI,/ POKORNIE PROSIMY. A TY KSIĄŻĘ WOJSKA NIEBIESKIEGO/ SZATANA I INNE DUCHY ZŁE,/ KTÓRE NA ZGUBĘ DUSZ KRĄŻĄ PO SWIECIE,/ MOCĄ BOŻĄ STRĄĆ DO PIEKŁA. AMEN.