• Kościół parafialny

Piątek-
Sobota-
Niedziela -

Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia wraz z serdeczną modlitwą.

B. Sprzątanie kościoła

Dziękujemy za obecność, posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty następującym osobom z Łubna:
Podgórska Alicja, Kozieł Stanisław i Elżbieta, Dudek Tadeusz i Maria, Dudek Ewelina, Wijas Krzysztof i Jolanta, Bielicz Zofia , Bielicz Marcin

Ofiarę dodatkowo złożyli: Kozieł Stanisława, Wijas Stanisław, Moćko Agnieszka

Zapraszam do sprzątania w sobotę na godz. 8.00 następujące rodziny z Łubna:

Bielicz Andrzej, Piotrowski Mariusz, Zachariasz Andrzej, Bielicz Józef, Piotrowski Jan, Podstawka Zofia, Oniszczuk Hubert, Piotrowski Władysław, Piotrowski Rafał, Piotrowski Marek, Szymoniak Jacek.

C. Bieżące ogłoszenia

1. Adoracja Najświętszego Sakramentu jak w każdą niedzielę od m18.00 do 19.00

2. Miting AA jak zawsze w niedzielę o godz. 17.15

3. Zapraszamy na roraty wszystkich, szczególnie dzieci i młodzież. W tym roku rozważamy życie i wiarę św. Józefa. Przychodzimy z lampionami. Roraty codziennie o godz. 17.00

4. Dziękujemy O. Tomaszowi z Chęcin wraz z osobami towarzyszącymi za słowo, modlitwę i świadectwo. Po mszy św. zbiorą oni do puszek ofiarę jako pomoc dla ośrodka, który Ojcowie Franciszkanie prowadzą.

5. Do nabycia w zakrystii od dzisiaj świece wigilijne w cenie 5 zł, jak również opłatki na nasze wigilijne stoły. Pieniądze złożone przy nabywaniu opłatków w tym roku są przeznaczone na zakup nowych chodników do kościoła, dywanu na boczną nawę oraz obicia siedlisk naszych ławek.

6. Dzisiaj na mszę św. na 16.00 zapraszamy młodzież przygotowującą się do bierzmowania i jej rodziców. Sprawy ważne.

7. W środę ministranci przychodzą na Roraty o godz. 17.00. Potem będzie zbiórka.

8. Uwaga!!! W tym tygodniu najważniejsze przygotowanie do Świąt Bożego Narodzenia - REKOLEKCJE ADWENTOWE. Zaczynamy w najbliższy piątek od Spowiedzi. Będą trwały do niedzieli. Niech to będzie czas naszego powrotu do Boga, umocnienia Jego łaską. Okażmy Mu wiarę i zaufanie i przyjdźmy na te rekolekcje. Rekolekcje będzie prowadził ks. Krzysztof Dziurzyński wikariusz parafii św. Jadwigi Królowej w Kielcach.

9. Dzisiaj Św. Mikołaj wszystkim dzieciom przyniósł batoniki. To zasługa Rycerzy Kolumba za co im serdecznie dziękujemy. Niech wszystkie dzieci od najmniejszych począwszy z gimnazjalistami włącznie umieją przyjąć miły gest św. Mikołaja.
10. Spowiedź adwentowa jutro w Rykoszynie, w piątek w Łosieniu, w sobotę w Wiernej Rzece.

11. Modlitwa Święty Michale Archaniele ..

REKOLEKCJE ADWENTOWE
15-17 grudnia 2017 ŁOSIEŃ

Prowadzi ks. Krzysztof Dziurzyński