• Kościół parafialny

A .Liturgia

Piątek - Święto Katedry św. Piotra

Sobota - św. Polikarpa

Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia w imieniu własnym i wszystkich parafian składamy życzenia obfitości Łask Bożych i ludzkiej życzliwości.

B. Sprzątanie kościoła

Dziękuję za wczorajsze sprzątanie i ofiarę na kwiaty następującym osobom z Łubna:

Stanisław Plech, Beata Kaczmarkiewicz, Danuta Plech, Larysa Sobura, Jacek Sobura

Ofiarę dodatkowo złożyli : Łukasz Polak, Jan Sobura, Zofia Plech, Michał Opara

Zapraszamy w tym tygodniu do sprzątania w sobotę o godz. 8.00 następujące rodziny z Łubna: Podgórski Zdzisław, Moćko Krystian, Kozieł Stanisława, Kozieł Stanisław, Wijas Stanisław, Wijas Krzysztof, Dudek Tadeusz, Dudek Łukasz, Bielicz Zofia, Bielicz Marcin.

C. Zapowiedź przedślubna

Łukasz Snoch stanu wolnego zamieszkały w parafii tutejszej i Diana Dziewięcka stanu wolnego zamieszkała w parafii Łukowa - zap II

D. Bieżące ogłoszenia

1. Miting AA jak zawsze w niedzielę o godz. 17.15.

2. Adoracja Najświętszego Sakramentu dzisiaj od 18.00 do 19.00.

3. W środę po mszy św. wieczornej - spotkanie Legionu Maryi.

4. Zbiórka ministrantów również po mszy św. w środę.

5. W przyszłą niedzielę na sumę zapraszam Rycerzy Kolumba. Wieczorem o 19.00 spotkanie całej Rady Rycerzy w sali pod plebanią.

6. Zapraszam na nabożeństwa tygodniowe: do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę i do Miłosierdzia Bożego w piątek.

Modlitwa - Święty Michale Archaniele

Święty Michale Archaniele!/ Wspomagaj nas w walce, /a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha/ bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, /
pokornie o to prosimy, /
a Ty Wodzu niebieskich zastępów, /szatana i inne duchy złe, /które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen