• Kościół parafialny

Czwartek - św. Jana Chryzostoma
Piątek - Święto Podwyższenia Krzyża - Odpust w Łopusznie
Sobota - NMP Bolesnej

Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia w imieniu własnym i wszystkich parafian składamy życzenia obfitości Łask Bożych i ludzkiej życzliwości.

B. Sprzątanie kościoła

Dziękuję za wczorajsze sprzątanie i ofiarę na kwiaty następującym osobom z Korczyna: Czupryńska Wiktoria, Wnuk Alina, Zbroszczyk Renata, Paweł, Dawid i Gabrysia, Malaga Wiesław, Czupryńska Marzena i Robert, Olszewska Katarzyna, Ola i Agnieszka.

Chcę podziękować zalegle za dodatkową ofiarę na sprzątanie z zeszłego tygodnia Jedlińskiemu Józefowi, Wandzie Wnuk, Aleksandrowi Walasowi i Stanisławowi Mróz oraz z wczoraj Zofii Foks.

Dziękuję już wszystkim mieszkańcom Korczyna za udział w sprzątaniu naszej świątyni przez ostatnie miesiące. Dziękuje za zaangażowanie i dbanie o piękno i czystość Bożego Domu oraz wspólne spotkania na plebanii.

Zapraszamy już w tym tygodniu do sprzątania w sobotę o godz. 8.00 rodziny z Małogoskiego: Piec Jan, Piec Sylwester, Rogula Marcin, Gajos Krzysztof, Chruściak Józef, Sobczyński Czesław, Sobczyński Adriana, Piec Józef, Kabza Paweł, Gos Stanisława, Ginter Teresa, Adach Dawid.

C. Bieżące ogłoszenia

1. Miting AA jak zawsze w niedzielę o godz. 17.15.
2. Adoracja Najświętszego Sakramentu dzisiaj od godz. 18.00 do 19.00
3. Spotkanie Legionu Maryi i tych, którzy chcieli by do Legionu należeć - we czwartek o godz. 18.30.
4. We wtorek o godz.19.00 na sali pod plebanią spotkanie wszystkich wyjeżdżających do Medjugorie.
5. We czwartek kolejna Eucharystia i Nabożeństwo Fatimskie o godz. 20.00.
6. Dzisiaj o godz. 19.30 będzie przyjęcie nowych braci do naszej Rady Rycerzy. Zapraszam wszystkich chętnych z całego serca i proszę o obecność.
7. Są jeszcze do nabycia kalendarze misyjne i duże kalendarze rolników w zakrystii.
8. Do Pana odeszła z naszej wspólnoty Janina Bielicz z Łubna- modlitwa