• Kościół parafialny

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 11.11. 2018 XXXII Niedziela Zwykła

A .Liturgia

Poniedziałek- św. Jozafata

Wtorek- św. pierwszych męczenników polskich Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna

Sobota - św. Elżbiety Węgierskiej

Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia w imieniu własnym i wszystkich parafian składamy życzenia obfitości łask Bożych i ludzkiej życzliwości.

B. Zapowiedź przedślubna

Hubert Stoga stanu wolnego zam. w parafii tutejszej i Dominika Szustak stanu wolnego zam. w parafii Piekoszów - zap I

C. Sprzątanie kościoła

Dziękuję za wczorajsze sprzątanie i ofiarę na kwiaty następującym osobom z Łosienka:

Dariusz i Ewa Majchrzyk, Anna Malasy, Elżbieta Wolska, Otylia Adamczyk, Andrze, Joanna, Krzysztof i Agnieszka Gola, Teresa Dudek, Adrian i Norbert Kmiecik, Iwona Zapała, Eugeniusz Kosiński.

Ofiarę dodatkowo złożyły: Cecylia Malasy i Ewelina Kmiecik.

Zapraszamy w tym tygodniu do sprzątania w sobotę o godz. 8.00 następne rodziny z Łosienka:
Dudek Tomasz, Dudek Dionizy, Wijas Tomasz, Kozieł Andrzej, Kozieł Michał, Kozieł Sebastian, Dudek Bogdan, Gawlik Mariusz, Karliński Marian, Karliński Jan, Winczakiewicz Bogdan, Kowalski Rafał.

D. Bieżące ogłoszenia

1. Miting AA jak zawsze w niedzielę o godz. 17.15.

2. Nie ma dzisiaj Adoracji wieczornej.

3. Spotkanie Legionu Maryi i tych, którzy chcieli by do Legionu należeć - w piątek po Mszy św. o godz. 18.00.

4. Próby scholi zawsze w niedzielę o godz. 9.20 przed mszą św. o godz.10.00. Zapraszamy dzieci i młodzież.

5. Spotkania kandydatów do bierzmowania w grupach w tym tygodniu będą w sobotę o godz. 11.00. P. Irena Wilczyńska i I Grupa u Piotra Jasińskiego; P. Małgorzata Jedlińska i Grupa III u Mateusza Bernata; ks. Piotr i Grupa VII u Natalii Podstawka. Grupy ks. Stanisława spotkają sie dopiero w tygodniu po 18 listopada. Obecność obowiązkowa. Bierzmowanie odbędzie sie w dzień naszego jesiennego Odpustu 11 października o godz. 12.00. Bierzmowania udzieli ks. Biskup Marian Florczyk. 13 października w niedzielę ks. Biskup Marian będzie wizytował naszą parafię.

6. Rozpoczynają sie zapisy na zimowisko w Karpaczu. Proszę zgłaszać się do ks Piotra. Informacje w gablotach.

7. Do Pana odszedł w tym tygodniu z naszej wspólnoty Tadeusz Stępień z Korczyna - modlitwa

8. Modlitwa - Święty Michale Archaniele