• Kościół parafialny

Środa - św. Benedykta - patrona Europy

Czwartek - św. Brunona z Kwerfurtu

Piątek - św. pustelników Andrzeja, Świerada i Benedykta

Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia w imieniu własnym i wszystkich parafian składamy życzenia obfitości Łask Bożych i ludzkiej życzliwości.

B. Zapowiedź przedślubna

1. Krystian Woźniak stanu wolnego zamieszkały w parafii Strawczyn i Sylwia Podstawka stanu wolnego zamieszkała w tutejszej parafii - zap II

2. Szymon Dudek stanu wolnego zamieszkały w parafii tutejszej i Jagoda Brożek stanu wolnego zamieszkała w parafii Piekoszów - zap II

C. Sprzątanie kościoła

Dziękuję za wczorajsze sprzątanie i ofiary na kwiaty następującym osobom:

Stanisława Walas, Małgorzata i Aleksandra Walas, Leokadia Gorzelak, Krzysztof Gorzelak, Małgorzata Rzadkowska, Izabela i Marcelina Mróz, Dominik Mróz

Zapraszamy w tym tygodniu do sprzątania w sobotę o godz. 8.00 następujące rodziny:

Komisarczyk Leszek, Czupryński Henryk, Czupryński Zbigniew, Kowalska Alina, Sidło Marzena, Szczepański Adrian, Kowalski Paweł, Kowalski Grzegorz, Kowalski Józef.

C. Bieżące ogłoszenia

1. Miting AA dzisiaj o godz. 17.15 w sali pod plebanią.

2. Adoracja Najświętszego Sakramentu dzisiaj od godz. 18.00-19.00

3. W piątek o godz. 20.00 Eucharystia z Nabożeństwem Fatimskim. Zapraszamy serdecznie. Homilię wygłosi ks. Dariusz Węgrzyn z Buska- Zdroju.

4. W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii ks. Michała z Piekoszowa. Zaprosi nas na Jubileusz Koronacji Obrazu Matki Bożej Piekoszowskiej. Po każdej mszy św. do puszek zbierzemy też ofiary na pomoc w renowacji kościoła - Matki w Piekoszowie. Dziękuje już dzisiaj za zrozumienie.

5. Zbliżają sie pielgrzymki na Jasną Górę zarówno piesza jak i rowerowa. Na rowerową logujemy sie i zapisujemy na stronie internetowej. Nasza grupa pojedzie z ks. Tadeuszem Lalewiczem z Rykoszyna. Szczegóły później. Na pieszą można zabrać formularz zgłoszeniowy w zakrystii.