• Kościół parafialny

  • Kościół parafialny

  • Kościół parafialny

  • Kościół parafialny

  • Kościół parafialny

Logowanie

Intencje modlitewne na luty:

            Papieska:

Módlmy się, aby parafie, stawiając w centrum komunię, stawały się coraz bardziej wspólnotami wiary, braterstwa i otwartości wobec najbardziej potrzebujących.

             Parafialna:

Miesiąc luty poświęcony jest modlitwom za konających.

Włączając się w tę intencję całego Kościoła, prosimy Miłosiernego Boga, aby  te ostatnie, ale najważniejsze chwile w życiu człowieka, które rozstrzygają o całej wieczności, były czasem przyjęcia sakramentu spowiedzi i Komunii św., pojednania z Bogiem i bliźnimi, a wstawiennictwo Matki Najświętszej i świętych Aniołów wprowadzi ich duszę do wiecznego domu Ojca.

             

Ogłoszenia Parafialne na niedzielę, 5 lutego 2023 r.

5 Niedziela Zwykła

 

  • Dzisiejsza niedziela, Pierwsza Miesiąca lutego jest Niedzielą Adoracyjną. Adoracja Najśw. Sakramentu będzie na wszystkich Mszach św. oraz pomiędzy Mszami (czyli od 9.00 do 10.00 i od 11.00 do 12.00). Po południu o godz. 15.00 - Godzina Miłosierdzia.

W niedzielę, 5 lutego, wspominamy w liturgii św. Agatę, męczennicę z III wieku. Pochodziła z Katanii na Sycylii u stóp wulkanu Etna. Jej przypisuje się uratowanie tego miasta od ognia wulkanicznego dlatego jest ona patronką od ognia i pożarów.
W tym dniu poświęca się wodę, chleb i sól, które mają chronić od pożarów. Zachęcam do przyniesienia ze sobą do poświęcenia chleba, soli i wody – poświecimy je na wszystkich Mszach św.

 

  • Ostatni rachunek (z ubiegłego tygodnia) za prąd z kościoła to kwota 2905,74 zł. W ramach tzw. „Tarczy” zwrócili nam 197 zł., do zapłaty 2708,17 zł. Jest to związane z ogrzewaniem kościoła. W związku z tym ośmielam się prosić o ofiary na tacę w dzisiejszą niedzielę na ten cel.

 

 

  1. W sobotę, 11 lutego, wypada w liturgii wspomnienie NMP z Lourdes i Światowy Dzień Chorego. W związku z tym w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 8.00 będzie intencja za ludzi chorych, starszych, samotnych naszej parafii. (Dlatego o 8.00, że wtedy w kościele jest najwięcej ludzi starszych). Podczas tej Mszy św. udzielimy sakramentu Namaszczenia chorych, tym, którzy będą w kościele. Natomiast do chorych w domach udamy się 15 lutego, w środę, od godz. 9.00.

 

                        KOMUNIKAT Kurii Diecezjalnej w Kielcach:

11 lutego 2023 r. przypada XXXI Światowy Dzień Chorego pod hasłem „Miej o nim staranie” (Łk 10, 35). W diecezji kieleckiej będziemy przeżywać ten dzień pod przewodnictwem Księdza Biskupa Mariana Florczyka w kościele parafialnym pw. Św. Stanisława Biskupa i Męczennika na Barwinku w Kielcach.

 Program uroczystości:

10.30          - Zawiązanie wspólnoty;

11.00          - Msza Święta z obrzędem Sakramentu Chorych sprawowana pod przewodnictwem ks. bpa Mariana Florczyka;

12.00          - Adoracja Najświętszego Sakramentu i błogosławieństwo indywidualne Najświętszym Sakramentem;

12.45          - Poczęstunek

 Zapraszamy na to spotkanie osoby chore i niepełnosprawne oraz prosimy wolontariuszy, parafialne zespoły Caritas i członków rodzin o udzielenie potrzebnej pomocy.

 

  1. Kalendarz liturgiczny:
  • Poniedziałek, 6 lutego – św. Pawła Miki i Towarzyszy, męczenników japońskich.
  • Piątek, 10 lutego – św. Scholastyki, zakonnicy z Monte Cassino, siostry św. Benedykta.

 

  1. Rycerze Kolumba będą zbierać złom. W tym tygodniu, w środę od godz. 9.00. Dobrze będzie wynieś złom do bramy, ale jeśli ktoś będzie potrzebował pomocy do wyniesienia złomu to proszę dać znać któremuś z naszych Rycerzy, a chętnie pomogą. Dochód z tej akcji będzie przeznaczony na organizację Festynu Rodzinnego, który planowany jest, tak jak w ubiegłym roku, w czerwcu. Zaznaczę, że nie jest to zbiórka tzw. elektrośmieci (popsuta pralka, czy lodówka to nie złom, tylko elektrośmieci).

 

  • W przyszłą niedzielę po Mszy św. popołudniowej o godz. 16.00 będzie obrzęd przyjęcia nowych członków do Rycerzy Kolumba naszej Parafii.

 

  1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła mieszkańcom Łubnej i za ofiarę na dekorację ołtarza:

Beata Kaczmarkiewicz, Grażyna Baran, Barbara Sidło, Wanda Sych, Jarosław Sych i Renata Podstawka oraz Stefania Podstawka.

                   Do sprzątania w sobotę na godz. 8.00 proszę następne rodziny z Łubnej:

Giemza Genowefa, Baran Jan, Snoch Sławomir, Giemza Henryk, Kowalski Michał, Ściegienny Mirosław, Malarczyk Halina, Kubicza Andrzej.

 

  1. Zapowiedzi przedślubne:

 

Magdalena Szymoniak, panna z Łosienka

i Marcin Kot, kawaler z Lechowa (Parafia Makoszyn).

 

Zapowiedzi są ogłaszane po to, żeby jeśli ktoś wie o jakichś przeszkodach do ważnego zawarcia sakramentu małżeństwa pomiędzy tymi narzeczonymi, to powinien powiadomić kancelarię parafialną.

 

 ******************************************** 

Zakończyła się kolęda, czyli wizyta duszpasterska rodzin w parafii.

Razem z ks. Sebastianem dziękujemy za życzliwe przyjęcie kapłana w swoim domu. Za to, że otworzyliście drzwi, po to abyśmy mogli z Wami się pomodlić i zostawić Wam Boże błogosławieństwo na nowy rok. Tego błogosławieństwa wszyscy potrzebujemy, aby nasze prace i całe życie mogło przynosić owoce trwające nie tylko w doczesności, ale żeby zasługiwały na wieczność. Dlatego obecność kapłana przyjmujemy zawsze w duchu wiary. Dziękuję za wasze świadectwo chrześcijańskiego życia. Martwi fakt, że tak wielu uczniów szkół średnich, naszych młodych parafian, wypisało się z lekcji religii. Jeszcze tak niedawno gorliwie przygotowywali się do bierzmowania… a jak poszli do szkoły średniej ulegli modzie, czy złemu przykładowi rówieśników i nie chcą chodzić na katechezę. Zgodnie z Prawem Kanonicznym takie osoby nie mogą pełnić funkcji chrzestnego, chrzestnej i świadka do bierzmowania.

Zaplanowane prace gospodarcze w tym roku to budowa Kaplicy Przedpogrzebowej przy dzwonnicy. Akcje duszpasterskie to przeżycie Jubileuszu 50-lecia konsekracji naszego kościoła parafialnego.  

Bóg zapłać za ofiary złożone przy okazji kolędy.

 

  ***************************************

Zachęcam dzieci do śpiewania w naszym parafialnym dziecięco-młodzieżowym chórku. Na początku grudnia rozpoczyna się Świętokrzyski Festiwal Kolęd i Pastorałek - jest okazja do występu, do zdobycia nagród, do zaangażowania się w piękniejszym przeżyciu liturgii w kościele, do występów na różnego rodzaju festiwalach, do zdobycia nagród ... 

    ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

           Tygodnik „Niedziela” z dnia 11 września podejmuje temat uzależnienia dzieci od smartfonów:

Psycholodzy i terapeuci biją na alarm: lawinowo rośnie liczba dzieci, które wymagają interwencji specjalisty, ponieważ wykazują klasyczne objawy uzależnienia – tym razem w grę wchodzą nie narkotyki, dopalacze, alkohol czy papierosy, lecz niewinne z pozoru smartfony. W specjalnej broszurce można znaleźć wyjaśnienie, dlaczego urządzenia te stały się tak bardzo niebezpieczne dla dzieci i młodzieży, oraz porady, jak pomóc młodym osobom uzależnionym od nich.

                                       

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 

Konferencja dla małżonków wygłoszona przez P-wa Grzybowskich z okazji Dnia Męża i Żony w dniu 10 lipca jest na naszej stronie internetowej (w zakładce: TRANSMISJA ONLINE). Zachęcam do jej wysłuchania zarówno małżonków jak i młodych, narzeczonych ...

   

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 

 Stałe, cykliczne spotkania grup duszpasterskich i innych w naszej parafii:

  • W pierwszą  niedzielę miesiąca o godz. 8.00 comiesięczna Msza św. w intencji Kółek Różańcowych. Są w naszej Parafii Kółka Różańcowe do Krwi Chrystusa, Kółka Różańcowe Modlitwy Rodziców za Dzieci, Kółka Koronkowe...
  • W ostatnią niedzielę miesiąca, o godz. 12.00 „Msza święta Rycerska”, czyli w intencji Rycerzy Kolumba. Spotkanie Rycerzy w każdą ostatnią niedzielę miesiąca o godz. 19.00.
  • W każdą II Niedzielę Miesiąca Msza św. za Legion Maryi. Natomiast spotkania Legionu Maryi odbywają się co tydzień.
  • W każdą niedzielę o godz. 17.15 odbywają się w sali pod plebanią mitingi AA.

   

   ************************************************

 

                       Informacja dla Ukraińców:

Liturgia greckokatolicka odbywa się w Auli Centrum Duszpasterskiego WESOŁA54, ul. Wesoła 54 w Kielcach, w niedziele o godz. 10:00

 

Liturgia prawosławna sprawowana jest w Cerkwi prawosławnej św. Mikołaja przy ul. Bodzentyńskiej 46 w Kielcach, w niedziele o godz. 10:00

 ************************************************************

  

               Fałszywe dokumenty ukończenia kursu przedmałżeńskiego

 

 Kuria Diecezjalna w Kielcach na prośbę Sekretariatu Konferencji Episkopatu Polski oraz Konferencji Wyższych Przełożonych Zakonów Męskich w Polsce, przesyła  otrzymane od Prowincjała Polskiej Prowincji Dominikanów zawiadomienie o  sprzedawaniu na portalach internetowych fikcyjnych zaświadczeń ukończenia kursów dla narzeczonych, rzekomo wystawianych przez klasztory dominikańskie w Polsce

W załączeniu przesyłamy przekazaną przez Sekretariat Polskiej Prowincji Dominikanów dokumentację, zawierającą fałszywe pieczęcie klasztorów dominikańskich, fałszywą pieczątkę z nazwiskiem Mirosław Pilśniak OP (który nie działa i nie działał „z upoważnienia proboszcza”) oraz najprawdopodobniej fikcyjnej doradczyni z poradni przedślubnej, Marii Kaszuby. Przedstawiony proces podrabiania dokumentów jest niedopuszczalny.

Zwracamy się z prośbą do Czcigodnych Księży Proboszczów i Wikariuszy oraz osób posługujących w kancelariach parafialnych, aby zwracali uwagę na dokumenty jakie petenci przedstawiają w kancelarii parafialnej, aby unikać działania automatycznego i rutynowego, na których bazują fałszerze.

Przypominamy jednocześnie, że zaświadczania wystawiane przez internetowy portal "nauki.plsą fałszywe i nie można ich przyjmować do dokumentacji przedmałżeńskiej.

 

Ks. Sebastian Wieczorówek

Notariusz Kurii

  ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ 

WYPOMINKI 2023 rok

8.00

 

+ Mieczysława, Bronisławę i Bronisława Smolarczyków, Genowefę i Jana Parandyków, Reginę i Wacława Kotwiców.

+ Tadeusza, Władysława i Helenę Bielicz, Annę i Walentego Kowalczyk.

+ Mariannę, Walentego, Antoninę i Antoniego Piotrowskich, Antoniego Snocha.

+ Stanisława Wesołego, Stanisławę, Otolię, Stanisława, Wiesława i Bogdana Szymoniaków, Stanisława Nowaka.

+ Edwarda i Helenę Smolarczyk, Janinę i Irenę Brożek.

+ Dionizego, Hipolita i Helenę Dudek, Adama i Zofię Włodarskich, Bolesława Wijasa.

+ Stanisława, Marcina i Mariannę Jaworskich, Stanisława i Józefę Malarczyk, Cecylię Zając, Danutę Stępień, Stanisława Robaka, Zofię i Lecha Stępień, ks. Jana Abratańskiego.

+ Janinę Sobura, Leonida Wasilewskiego i +++ Soburów, Wasilewskich i Płazów.

+ Józefa i Zenona Szymkiewicz, Mariannę i Piotra Armuła.

+ Zdzisława Łukasika.

+ Aleksandra Wnuka i +++ Wnuków.

+ Barbarę Kosińską, Teresę Jedlińską, Wiesława, Mieczysława, Józefa, Franciszkę, Tadeusza i Stefana Kowalczyków, Agatę, Władysława, Stanisława i Halinę Żuradów, Marię i Zygmunta Koniecznych.

+ Aleksandrę, Jana, Józefę i Franciszka Wudarczyków, Edwarda Krzysztofika.

+ Mariannę, Barbarę, i Jana Piętów, Stefanię, Józefa i Józefa Wolderów i +++ Piętów i Wolderów.

+ Zenona, Tadeusza i Rafała Frankowskich, Jana i Annę Jasińskich, Bronisława i Marię Wojtyś.

+ Elżbietę Bębnistą–Kwiecień.

+ Wiesława Pindę, Władysława i Cecylię Podstawków, Danutę i Jerzego Kędziora.

+ Jana i Janinę Podstawka, Henryka Podstawkę, Władysława, Zofię i Zygmunta Mędreckich.

+ Marcina, Stanisławę, Franciszka, Józefę, Wacława, Reginę i Wiktora Kotwiców, Mieczysława Smolarczyka, Andrzeja Jedlińskiego.

+ Stanisława, Władysława i Otylię Nowaków, Kazimierza i Mariannę Dąbków.

+ Józefa i Lecha Terelak, Annę i Stanisława Kieza, Władysławę i Jana Karbownik.

+ Jana, Bronisława i Anielę Walasów, Józefę, Józefa i Józefę Paździerzów.

+ Antoniego, Mariannę i Zofię Ściegiennych, Stanisławę i Antoniego Piotrowskich.

+ Wiesława Kowalczyka, Zofię, Władysława i Mariana Marszałek.

+ Stanisławę i Władysława Grzegolców, Mariannę i Władysława Malagów, Edwarda Bujaka.

+ Franciszkę i Józefa Walasów i +++ Walasów i Jedlińskich.

+ Marię, Stanisława, Zdzisława, Stanisławę i Wojciecha Kowalskich, ks. Stanisława Nowaka.

+ Janinę i Edwarda Kotwiców, Stanisławę, Stanisława i Mariannę Czerwińskich, Marka Pniewskiego.

+ Roberta Szymoniaka.

+ Marię i Józefa Walas, Stanisławę i Józefa Gołda, siostrę Justynę Helman, Krystynę Rutka, Stanisława Walasa.

+ Jana, Władysławę i Szymona Karbowników, Antoniego, Antoninę i Mieczysława Piotrowskich.

+ Józefa, Jana i Zofię Plech, Antoniego i Stanisławę Bąk.

+ Elżbietę i Józefa Snochów, Władysławę i Jana Łukasików, Anielę Białą, Katarzynę Łuszczyńską.

+ Stanisławę i Bolesława Kozieł, Tadeusza Snocha i +++ Kozłów i Snochów.

+ Stanisława Nowaka, Romana Podstawkę.

+ Józefa Jedlińskiego, Helenę i Władysława Wolderów.

+ Józefę i Antoniego Gołuch, Stanisława Malagę.

+ Stanisława i Genowefę Ściegiennych, Jana i Kazimierę Malarczyk.

+ Mieczysława, Wincentego, Józefa i Zofię Plech, Wandę i Eugeniusza Knap, Mariannę i Jana Dyl.

+ Marię i Eugeniusza Kozieł.

+ Stanisława Mroza, Otolię Stępień, Mariannę i Walentego Mrozów.

+ Leszka Zimnickiego.

+ Genowefę i Jana Picheta, Stanisławę i Stanisława Chruściaków.

+ Katarzynę, Wojciecha i Stanisława Wesołych, Władysławę, Jana i Mieczysława Karbownik, Katarzynę, Jana i Mieczysława Jedlińskich, Helenę Iwanek, Stanisława Karlińskiego, Lecha Terelaka.

+ Aleksandrę i Stanisława Frankowskich, Antoninę i Stanisława Frankowskich, Mariannę i Józefa Podstawka.

+ Helenę i Tadeusza Bujak, Krzysztofa Bujaka, Józefę Mróz.

+ Władysławę i Tadeusza Jakubowskich, Irenę i Józefa Snochów.

+ Józefę, Stanisława, Feliksa i Krzysztofa Podstawków, Stanisława Ciołaka.

+ Władysława, Katarzynę i Stanisława Bernat, Antoniego  i Stanisławę Kot, Zdzisława Szafulskiego.

+ Otolię, Stanisławę i Franciszka Stępniów, Stanisława Mroza.

+ Zbigniewa Szymkiewicza, Janinę i Józefa Wilk, Elżbietę Wróbel i dusze w czyśćcu cierpiące.

+ Romana, Jadwigę, Józefa i Antoniego Smolarczyków, Mariannę, Aleksandrę, Irenę, Mieczysława i Stanisława Szymkiewiczów.

+ Walerię, Franciszka i Stanisławę Wijas, Helenę i Edwarda Mróz.

+ Franciszka i Józefę Stępień, Władysława, Antoninę i Stanisława Baran i +++ Baranów i Sornatów.

+ Helenę i Edwarda Mróz, Józefę i Władysława Zbroszczyk.

+ Stanisławę, Stanisława, Genowefę i Mieczysława Karlińskich

¾ + Annę, Stanisława, Jana i +++ Piętów, Katarzynę, Kazimierza i +++ Kotwiców.

½ + Henryka Skorupkę, Gertrudę Wolder.

½ + Stanisławę, Jana i Andrzeja Kuzka.

½ + Józefę, Jana i Eugeniusza Winczakiewiczów, Wawrzyńca, Władysława i Stanisława Sztanderów, Krzysztofa Malagę, Waldemara Wieczorka, Tadeusza Szymkiewicza.

½ + Władysława i Józefę Sztanderów, Władysławę i Władysława Stępień, Józefa Sztanderę, Stanisławę i Piotra Mróz, Barbarę Sztandera, Romana Podstawkę, Stanisława Pietrzykowskiego, Mariana Woldera.

½ + Walentego, Leokadię i Stanisława Wilczkowskich, Franciszka, Stefanię, Michała i Danutę Szymkiewiczów, Urszulę Chmiel.

⅓ + Janinę i Stanisława Sornat, Stefanię i Antoniego Prokop i +++ Sornatów, Prokopów i Baranów.

 

 10.00

 

+ Jana, Adama i Antoninę Mróz, Jana, Mariannę, Franciszka, Eugenię i Władysławę Dzwonek i +++ Mrozów i Dzwonków.

+ Elżbietę Podstawka, Zbigniewa i Józefa Paszewskich, Katarzynę, Stanisława, Antoniego i Józefa Szymoniaków.

+ Anielę, Józefa i Józefę Karbownik.

+ Wandę i Stanisława Sowińskich.

+ Alicję i Henryka Malagów i Waldemara Jóźwika.

+ Kazimierę i Jana Wolskich, Stanisława Drogosza.

+ Jana Mroza, Władysława Wolskiego i +++ Wolskich, Mrozów i Dzwonków.

+ Romana , Franciszkę i Jana Podstawka, Jerzego i Zbigniewa Titkin, Józefę i Władysława Sztandera i +++ Kotwiców.

+ Tadeusza, Michała i Józefę Nygów, Mariannę i Antoniego Smolarczyków, Jana Piętę, Józefa Stępnia i Jakuba Wojtasińskiego.

+ Annę, Władysława, Bogdana i Jana Jasińskich, Janinę i Stanisława Łukasików.

+ Józefa Snocha, Jana i Franciszkę Snochów, Józefa i Mariannę Mrozów.

+ Anielę, Aleksandrę i Bronisława Piotrowskich, Stanisława i Mieczysława Gosów.

+ Helenę, Józefa, Jerzego i Huberta Gawrońskich, Mariannę i Józefa Kaczmarskich.

+ Apolonię i Mieczysława Szymkiewiczów, Tadeusza, Marię i Franciszka Sychów.

+ Łukasza Drzazgowskiego, Józefę, Franciszka i Aleksandrę Łukasik.

+ Stanisława, Walerego, Mariannę i Annę Czarneckich, Jana i Józefę Wijasów i +++ Czarneckich i Wijasów.

+ Wiktora Kotwicę.

+ Annę, Bronisława, Stanisława i Józefa Podstawków, Mieczysława i Józefę Wilk, Małgorzatę Wojnowską.

+ Genowefę i Jana Picheta, Janinę i Tadeusza Pietrowskich.

+ Janinę i Jerzego Grabowskich, Jana Góralczyka.

+ Józefę Paździerz, Mieczysława Jedlińskiego.

+ Danielę Piotrowską, Stanisławę i Antoniego Piotrowskich, Anielę i Stanisława Świerczów i +++ Piotrowskich i Świerczów.

+ Stanisławę i Antoniego Bąk, Janinę i Jana Derlatka.

+ Zygmunta Nowaka, Franciszkę i Józefa Walasów.

+ Jana i Mariannę Ściegiennych, Władysława Wolskiego.

+ Czesława Kiezę, Janinę, Antoniego i Tadeusza Pindów, Mariannę, Stanisława i Zdzisława Smolarczyków.

+ Stanisława, Walentego i Antoninę Snochów, Józefa, Mariannę, Stanisława, Kazimierza i Jana Mrozów.

+ Stanisławę i Józefa Jedlińskich, Sławomira Jedlińskiego, Danutę i Mariana Dudków.

+ Helenę i Ludwika Gwizdałów, Władysławę i Tadeusza Jakubowskich.

+ Danielę, Bolesława, Stanisława i Wiktora Łukasików, Józefę, Franciszka, Tadeusza i Henryka Malarczyków.

+ Bronisławę i Stanisława Kotów, Katarzynę, Władysława i Julię Gawrońskich.

+ Stanisława, Mariannę i Stanisława Gąsior.

+ Mieczysława, Jana i Władysławę Karbowników, Katarzynę, Stanisława, Mariana i Michała Szymkiewiczów.

+ Ryszarda Gołucha i +++ Drogoszów i Gołuchów.

+ Jana Kowalczyka, Władysława Giemzę, Marię Dudek.

+ Antoniego Paździerza, Beatę Lamczyk, Teresę i Mieczysława Kurczyńskich, Stanisławę i Romana Podgórskich.

+ Janinę Kałuża.

+ Mieczysława i Sylwestra Kosińskich, Agnieszkę i Walentego Kopeć, Kazimierza Szymoniaka.

+ Genowefę i Stanisława Karlińskich, Janinę i Władysława Gawlików.

+ Piotra Wychowańca, Grzegorza Kozieł.

+ Władysława Malarczyka.

+ Antoniego Łuczaka i +++ Soboniów, Drogoszów i Gołuchów.

+ Alicję i Henryka Malagów i zmarłych z rodziny.

+ Andrzeja Sidło.

+ Weronikę i Antoniego Snochów, Katarzynę, Stanisława i Mariana Szymkiewiczów.

+ Stanisława, Genowefę, Józefa i Florentynę Oparów, Teresę i Kazimierza Kocuń, Aldonę Wolską, Antoninę Pięta.

+ Mieczysława i Józefę Wilk, Danielę Piotrowską.

+ Ewę i Juliana Chruściaków.

+ Annę, Józefę i Jana Wijasów, Mariannę, Antoniego i Pawła Salamon, Krystynę, Eugeniusza i Krzysztofa Nowaków.

+  Stanisławę, Jana i Józefa Piotrowskich, Adama, Józefę i Władysława Wilczyńskich, Helenę Zajęcką.

+ Otolię i Stanisława Snoch.

+ Jana, Romana i Otylię Kowalczyków, Mariannę i Stefana Mrozów, Kazimierę Ślęzak.

+ Danielę i Tadeusza Gorzelaków, Julię i Jana Gawiorów.

+ Jana i  Kazimierę Malarczyk, Stanisława i Annę Szafarczyk.

+ Józefa, Zygmunta, Józefa i Stanisławę Konopskich, Antoniego i Jadwigę Smolarczyk, Henryka Zimnego.

+ Stanisława i Helenę Piotrowskich, Leokadię i Władysława Bernat.

½ + Otolię i Władysława Nowak, Władysławę, Władysława i Antoniego Stępień.

½ + Stanisława i Józefę Giemza, Józefa i Józefę Gad, Władysława Giemzę, Marię Dudek.

½ + Józefa, Józefę i Stanisława Bieliczów, Stanisławę i Józefa Mrozów i +++ Bieliczów, Mrozów i Piotrowskich.

½ + Władysława i Stanisławę Płusa, Janinę, Sylwestra, Rafała i Edwarda Bober.

½ + Władysława, Andrzeja i Józefę Snochów, Jana, Józefę, Antoniego, Józefa i Wandę Sokołowskich.

½ + Anielę, Bronisława i Aleksandrę Piotrowskich, Mariannę Marszałek, Adama, Katarzynę i Tadeusza Karbowników, Mieczysława Gosa, ks. Jana Abratańskiego i ks. Stanisława Pasicha.

½ + Mariannę i Mieczysława Tkacz, Krystynę i Bogdana Kociołkowskich, i +++ Tkaczów, Kociołkowskich i Kosińskich.

½ + Stanisława, Józefę, Franciszka i Józefę Sztandera, Helenę i Józefa Prokop.

⅓ + Stefanię i Zdzisława Sideł, Mariana Dobosza, Mariana Sideł i +++ Wilków, Sidłów, Doboszów i Knapów.

¼ + Zofię i Kazimierza Malarczyk, Annę, Stanisława i Stanisława Kwiecień.

¼ +Józefa, Józefę, Andrzeja i Mariana Pawlikowskich, Jana Kowalskiego.

 

 12.00

 

+ Tadeusza Stępnia i Krzysztofa Nowaka.

+ Kazimierę i Jana Wolskich, Eugenię i Mariana Skwarskich.

+ Henryka Piotrowskiego, Katarzynę i Władysława Pękalskich, Helenę i Zenona Stokowiec.

+ Janinę, Stanisława, Mieczysława, Zygmunta, Łukasza, Zdzisława, Jadwigę i Marcina Łukasików, Stanisławę i Józefa Mróz, Stanisławę i Eryka Szczyrbów i +++ Malagów.

+ Stanisławę, Antoniego i Jana Mróz, Mariana Jakubowskiego i Krzysztofa Borowca.

+ Stanisławę i Antoniego Kowalskich.

+ Helenę i Tadeusza Dudek.

+ Leokadię, Tadeusza, Władysławę i Antoniego Piętów, Jana i Mariannę Mularczyk.

+ Władysławę i Józefa Walasów, Antoninę i Jana Gosów.

+ Mariannę i Antoniego Gorzelak, Stefanię i Antoniego Bańburów.

+ Stanisławę i Jana Snoch, Otolię i Franciszka Kowalczyk.

+ Jana Kozieł, Bronisławę i Andrzeja Kozieł, Stanisławę i Kazimierza Bejm i +++ Kozłów, Bejmów, Łodejów i Nowaków.

+ Jana i Czesława Pięta, Kamila Walasa.

+ Stanisława Czarneckiego, Stanisława Nowaka, Grażynę i Mariana Dudek.

+ Wojciecha Zarychtę.

+ Leokadię i Jana Kotwiców, Stefanię i Antoniego Prokop, Mariannę Sobura.

+ Tadeusza Domańskiego, Genowefę i Stanisława Karlińskich.

+ Marię i Stanisława Zimnych, Stefanię i Antoniego Foks.

+ Henryka Chruściaka.

+ Mieczysława, Franciszka i Józefę Kowalskich, Józefa i Janinę Sójków, Otolię Stępień i dusze w czyśćcu cierpiące.

+ Helenę i Kazimierza Kocuń, Tadeusza, Helenę i Kazimierza Mazur, Teresę Rutkowską.

+ Józefę, Mieczysława i Henryka Gołuch, Jana Piętę.

+ Bronisława i Krzysztofa Bębacz, Tadeusza Stępnia.

+ Leszka i Kazimierza Smolarczyk.

+ Czesława, Henrykę i Bolesława Marszałek.

+ Władysława Szymoniaka, Jana i Genowefę Szymoniak, Antoniego i Weronikę Snoch.

+ Annę, Józefa i Grzegorza Komisarczyków.

+ Tadeusza, Antoninę i Stanisława, Józefa i Stanisławę i zm. z rodziny.

+ Wandę i Józefa Stępień.

+ Józefa, Antoniego i Franciszkę Piotrowskich.

+ Józefa, Annę i Henryka Snoch, Władysława, Marię, Stanisławę i Jana Smolarczyków i +++ Smolarczyków i Snochów.

+ Michała, Mariannę, Stanisława i Dominika Ciołak, Janinę i Stanisława Mrozów.

+ Kazimierza i Annę Prokop, Franciszka i Helenę Piotrowskich, Henryka Serafina, Jana i Katarzynę Prokop, Marię i Antoniego Prachniak, Helenę i Antoniego Serafin, ks. Jana i ks. Stanisława.

+ Stanisława Ciołaka.

+ Zofię i Władysława Kosińskich, Stanisławę, Józefa i Mieczysława Łukasików, Feliksa Marszałka i Stanisława Wzorka.

+ Romana, Stanisławę i Aleksandra Podgórskich, Stanisława Sztanderę.

+ Aleksandrę i Aleksandra Łukasików.

+ Leokadię i Henryka Bartkiewiczów.

+ Stanisławę i Józefa Snochów.

¾ + Danutę, Jadwigę i Jana Szymoniaków, Stanisławę i Wojciecha Kaczmarczyków (i +++ Szymoniaków i Kaczmarczyków).

½ + Stanisława, Andrzeja, Zbigniewa, Piotra i Pawła Szymoniaków i +++ Szymoniaków i Giemzów.

½ + Jana i Annę Gos, Weronikę, Władysława i Józefa Paździerz.

½ + Tadeusza Czupryńskiego, Krystynę, Jana, Annę i Stanisława Mrozów.

½ + Antoniego, Wawrzyńca, Wiktorię i Stanisława Sztanderów, Kazimierza, Genowefę i Zygmunta Winczakiewiczów, Mateusza Polita, ks. Stanisława Pasicha.

½ + Mariannę, Antoniego, Michała i Kazimierza Terelaków, Helenę Wesołowską i +++ Terelaków i Walasów.

½ + Zbigniewa, Stanisława, Stanisławę, Stanisława i Edwarda Magierowiczów, Stanisławę, Antoniego, Mieczysława i Henryka Piotrowskich, ks. Jana i ks. Stanisława.

½ + Łukasza i Jana Szymkiewiczów, Jana, Józefę, Eugeniusza i Halinę Winczakiewiczów, Tadeusza Szymkiewicza, Zdzisława Kowalskiego.

½ + Michała, Mariannę, Władysława i Leokadię Ciołaków, Ludwika, Mariannę i Tadeusza Wnuków, Janinę Smolarczyk.

½ + Władysławę, Stefana i Stanisława Szafulskich, Stanisławę, Jana, Józefę i Bolesławę Wilk.

¼ + Annę, Kazimierza, Helenę, Józefa, Stanisława i +++ Podstawków i Janusów.

½ + Stanisława, Genowefę, Józefa i Bogdana Oparów, Aldonę Wolską, Helenę i Kazimierza Kocuń, Tadeusza, Helenę i Kazimierza Mazur, Teresę Rutkowską.

½ + Jana i Genowefę Szymoniaków, Józefa Szymoniaka, Wiesława Szymoniaka, Pawła i Katarzynę Ściegiennych.