• Kościół parafialny

  • Kościół parafialny

  • Kościół parafialny

  • Kościół parafialny

  • Kościół parafialny

INTENCJE MSZY ŚW 06 PAŹDZIERNIKA- 13 PAŹDZIERNIKA

Poniedziałek

18.00 1. +Zdzisława Sideł (4 r śm), Stefanię, Mariana, Edwarda Sideł, Mariana Dobosza, zmarłych z rodziny Wilków, Sidłów, Knapów i Doboszów - zam córka Sabina z rodziną

2. +Józefa Szymkiewicza (22 r śm), Piotra Armułę, Zenona Szymkiewicza, Otylię, Władysława Nowaków, zmarłych z rodziny Szymkiewiczów i Nowaków, ks. Jana Abratańskiego, ks. Stanisława Pasicha -zam córka Anna z rodziną

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
...................................................................................................................................

Wtorek

18.00 1. Dziękczynna za otrzymane łaski, Opatrzność Bożą, Opiekę Matki Bożej z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i Dary Bożego Ducha - zam rodzina

2. +Jerzego Gawrońskiego (2 r śm), Helenę, Józefa, Huberta Gawrońskich, Józefa, Mariannę, Józefa Kaczmarskich - zam żona z rodziną

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
...................................................................................................................................

Środa

18.00 1. +Janinę Łukasik (8 r śm), Stanisława, Mieczysława, Zygmunta, Łukasza, Jadwigę, Marcina Łukasików, Eryka, Stanisławę Szczyrbów, Józefa, Stanisławę Mrozów, zmarłych z rodziny -zam córka Mieczysława z rodziną

2. +Józefę Malaga - zam Koło Różańcowe Ireny Wilczyńskiej z Korczyna- Sochowa

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
...................................................................................................................................

Czwartek

18.00 1. + Jana, Michała, Marię Wolskich, Stanisława, Katarzynę, Mariana Szymkiewiczów, Józefa, Józefę Filipiaków, Irenę Fornalik, ks. Jana Abratańskiego, ks. Stanisława Pasicha - zam żona Kazimiera z rodziną

2. . + Władysława Smolarczyka (39 r śm), Marię, Jana Smolarczyków, Józefa, Annę, Henryka Snochów, Jana Radomskiego, Andrzeja, Henryka Jedlińskich, Mateusza Króla, Kazimierza Wosia, Władysława, Józefę Dudków, Jadwigę Dudek -zam rodzina

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
...................................................................................................................................

Piątek -UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWA KU CZCI MACIERZYŃSTWA NMP

9.00 1. + Mariannę Szczykutowicz, Bartosza Stępnia - zam wnuczka Katarzyna z rodziną
2. + Józefa Plecha (16 m śm) Jana, Zofię Plechów, Antoniego, Stanisławę Bąków - zam żona i dzieci z rodzinami

12.00 SUMA 1. Parafian

2. Dziękczynna z prośbą o Boże Błogosławieństwo, Dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej, wytrwałość, pogodę ducha, zdrowie, jedność i miłość w małżeństwie dla Marii Karola Wijasów oraz ich dzieci Wojtka i Marty z racji 5 rocznicy Małżeństwa - zam rodzice

18.00 1. Dziękczynna z prośbą o Boże Błogosławieństwo, Dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej, wytrwałość, pogodę ducha, zdrowie, jedność i miłość w małżeństwie dla Anety i Sławomira Smolarczyków z racji 25 rocznicy ślubu - zam dzieci i rodzina

2. +Józefę Malarczyk (6 m śm), Franciszka Malarczyka, Tadeusza, Mieczysława Malarczyków - zam syn Henryk z rodziną

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
...................................................................................................................................

Sobota

18.00 1. + Kazimierę Malarczyk - zam wnuczka Katarzyna z mężem

2. + Bolesława Szymoniaka (8r śm), Zdzisława Szymoniaka (9 r śm), Helenę Lesiak, Jerzego Kukułę - zam córka Bożena z rodziną

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
...................................................................................................................................

Niedziela-WIZYTACJA KANONICZNA KS. BPA MARIANA FLORCZYKA

8.00 1. +Mieczysława Karbownika (13 r śm), Władysławę, Jana Karbowników, Katarzynę, Stanisława, Michała, Mariana Szymkiewiczów, Irenę Fornalik, ks. Jana Abratańskiego, ks. Stanisława Pasicha -zam żona z rodziną

2. + Władysława Podstawkę (32 r śm), Cecylię, Katarzynę, Jana Podstawków, Wiesława Pindę, Józefa, Mariannę Piętów, ks. Jana Abratańskiego, ks. Stanisława Pasicha - zam córka z rodzina
...................................................................................................................................

10.00 1. Dziękczynna z prośbą o Boże Błogosławieństwo, Dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej, wytrwałość, pogodę ducha, zdrowie, jedność i miłość w małżeństwie dla Magdaleny i Wojciecha Pióro z racji 1 rocznicy ślubu - zam rodzice z rodziną

2. +Bolesława Piętę (31 r śm), Genowefę, Jana Piętów, Romana, Stanisławę, Aleksandra Podgórskich, Antoniego Paździerza, zmarłych z rodziny Piętów i Wolderów, Podgórskich i Malagów -zam syn Aleksander z rodziną

UROCZYSTE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO DZIECI Z NASZEJ PARAFII

11.15 MODLITWA KS. BISKUPA ZA ZMARŁYCH NA CMENTARZU
...................................................................................................................................

12.00 SAKRAMENT BIERZMOWANIA
………………......................................................................................................................

16.00 1. + Marię Podstawka (24 r śm) - zam córki z rodziną

2. +Mariana Pichetę (1 r śm), Juliana Chruściaka (5 r śm) - zam żona Aleksandra i syn Marek

20.00 FATIMSKIE

1. + Stanisława (1 r śm), Otolię Snochów, Mariannę Gajos, zmarłych z rodziny Snochów, Bujaków, Gajosów i Wijasów - zam córka Halina z rodziną

2. +Józefa Wilka (14 r śm), Rozalię, Stanisława Wróbel, Zbigniewa Szymkiewicza - zam żona z rodziną