• Kościół parafialny

  • Kościół parafialny

  • Kościół parafialny

  • Kościół parafialny

  • Kościół parafialny

INTENCJE MSZY ŚW OD 10 GRUDNIA DO 16 GRUDNIA
…..................................................................................................................................................................
Poniedziałek

17.00. + Aleksandra Podgórskiego - zam siostra Halina z rodziną
.....................................................................................................................................................................
Wtorek

17.00 1. +Ryszarda Gołucha (9 m śm), Janinę, Stanisława Gołuchów, Michała, Mariannę, Stanisława, Marka Drogoszów - zam żona i dzieci z rodzinami

2. + Tadeusza Stępnia - zam Anna Gołuch z rodziną
...........................................................................................................................................................................
Środa

17.00 1. +Mieczysława Łukasika - zam kolega Tadeusz Opara

2.+ Wiesława Szymoniaka - zam chrzestna Stefania z rodziną
............................................................................................................................................................................
Czwartek

17.00 Parafian
............................................……………..............................................................................................................
Piątek - REKOLEKCIE - DZIEŃ SPOWIEDZI

9.30 +Józefa Dudka - zam Koło Różańcowe Danuty Prokop z Łosienka

12.00 + Lecha Terelaka - zam Agnieszka i Piotr z Bińczarowej

16.30 RORATY 1. +Tadeusza Stępnia - zam rodzina Bębaczów z Kielc

2. + Stanisława Czarneckiego ( m śm), Walerego, Edwarda, Daniela, Mariannę, Marię Czarneckich, Annę Czarnecką, Annę, Jana, Józefa, Józefę, Władysława, Marię Wijasów, Julię Gawrońską, Stanisławę Klubińską, ks. Jana Abratańskiego, ks. Stanisława Pasicha –zam. żona Zofia z rodziną

18.00 1. +Józefę Łukasik (1 r śm), Franciszka Łukasika (32 r śm) - zam córka Czesława z rodziną

2. +Mieczysława Łukasika - zam szwagierka Marianna z rodziną Staniochów
...........................................................................................................................................................................

Sobota - REKOLEKCJE

9.00 +Józefa Plecha (6 m śm) Jana, Zofię Plechów, Antoniego, Stanisławę Bąków - zam żona i dzieci z rodzinami

12.00 +Krystynę, Eugeniusza Nowaków, Otolię, Władysława Nowaków, Helenę, Jana Sidłów - zam dzieci

17.00 RORATY 1. Mariana Pichetę zam Jadwiga Serafin z rodziną
2. +Aleksandra Podgórskiego - zam siostra Danuta z rodziną
............................................................................................................................................................................
Niedziela - REKOLEKCJE

8.00 1. +Rozalię Wróbel (3 r śm), Stanisława Wróbla, Józefa Wilka, Zbigniewa Szymkiewicza - zam syn Ryszard z rodzina

2. +Edwarda Krzysztofika (3 r śm), Aleksandrę, Jana Wudarczyków, Józefę, Franciszka, Mieczysława Wudarczyków -zam żona z rodziną
…........................................................................................................................................................................
10.00. 1. Dziękczynna z prośbą o Boże Błogosławieństwo, Dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej, zdrowie, radość i pogodę ducha dla Stanisławy Gąsior z racji urodzin - zam mąż i dzieci z rodzinami

2. Dziękczynna z prośbą o Boże Błogosławieństwo, Dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej, zdrowie, radość i pogodę ducha, wiarę, nadzieję i miłość dla Stefanii Snoch z racji urodzin - zam dzieci z rodzinami
............................................................................................................................................................................
12.00 1. +Antoniego Paździerza (27 r śm), Józefa Paździerza (21 r śm), Władysława, Weronikę Paździerzów, Teresę Kurczyńską, Romana, Stanisławę, Aleksandra Podgórskich, Irenę, Józefa Snochów, zmarłych z rodziny -zam córka Dorota z rodziną

2. + Stanisława Ciołaka, Michała, Mariannę, Dominika Ciołaków, Ludwika, Mariannę Wnuków, Stanisława, Janinę Mrozów - zam syn Marek z rodziną
............................................................................................................................................................................
16.00 1. + Józefa Plecha - zam chrześniak Jakub z rodziną

2. +Mieczysława Łukasika - zam Stanisław Kosiński z rodziną