• Kościół parafialny

Logowanie

Rycerze Kolumba rady 16263 im. Jana Chrzciciela w Łosieniu organizują w naszej parafii zbiórkę darów dla uchodźców i poszkodowanych przez wojnę na  Ukrainie.

Zbieramy:
  1. Żywność o przedłużonym terminie przydatności (konserwy, makarony, ryż, kasze, itp)
  2. Artykuły medyczne (bandaże/opatrunki, leki i opatrunki hemostatyczne, kompletne apteczki pierwszej pomocy, itp.)
  3. Środki higieny osobistej (szampony, wilgotne chusteczki, mydła, itp.)

Prosimy o zostawianie darów w kościele, przy małym ołtarzu. Bedą one sukcesywnie przenoszone do magazynu i segregowane. Po zakończeniu akcji dary zostaną spakowane i zawiezione przez Rycerzy Kolumba do Centrum Logistycznego w Krakowie lub Radomiu, a następnie przekazane do Fundacji Semper Fidelis na rzecz Archidiecezji Lwowskiej.

Prosimy i nie mieszanie żywności z artykułami medycznymi lub higienicznymi. Proszę o osobne zapakowanie (karton, torba, itp.).

Zakończenie zbiórki: niedziela, 15 maja 2022 r.