• Kościół parafialny

  • Kościół parafialny

  • Kościół parafialny

  • Kościół parafialny

  • Kościół parafialny

BIERZMOWANIE 2019 ROKU

BIERZMOWANIA UDZIELI KS. BISKUP MARIAN FLORCZYK

DATA - 11 PAŹDZIERNIKA 2019 ROKU O GODZ. 12.00

 

GRUPY

Pani Irena Wilczyńska:


Grupa I:

1. Jasiński Piotr
2. Jedliński Kacper
3. Kowalska Olga
4. Kowalska Oliwia
5. Kowalska Urszula
6. Mróz Angelika
7. Oleś Wiktor
8. Kowalski Michał

9. Kowalska Julia

Grupa II:

10.Podstawka Kinga

11. Olszewska Aleksandra
12. Piotrowska Angelika
13. Podstawka Amelia
14. Raus Kacper
15. Smolarczyk Kacper
16. Titkin Wiktoria
17. Węgrzyn Kacper
18. Zarychta Samanta
19. Jedlińska Ewa

 

Pani Małgorzata Jedlińska:

Grupa III:

20. Bernat Mateusz
21. Bębacz Natalia
22. Dobosz Mateusz
23. Dudek Bartosz
24. Pach Jakub
25. Dudzic Patryk
26. Gajos Paweł
27. Gawron Bartosz

Grupa IV:

28. Gos Marcelina
29. Gos Natalia
30. Gos Oliwia
31. Hajduk Kinga
32. Jakubowska Martyna
33. Jakubowska Oliwia
34. Kaczmarkiewicz Jakub
35. Kaczmarkiewicz Karolina
36. Gola Krzysztof

Ks. Proboszcz Stanisław Król

Grupa V:

37. Kaniewski Wiktor
38. Konieczny Kordian
39.Podgórski Dawid
40. Kozieł Szymon
41. Kowalska Marta
42. Kowalski Oskar
43. Kozieł Oliwia
44. Kozieł Przemysław
45. Wolski Kamil

Grupa VI:

46. Kosiński Jakub
47. Mróz Julia
48. Nartowski Kacper
49. Koruba Jakub
50. Dudek Gabriela
51. Piotrowska Agata
52. Piotrowska Aleksandra
53. Nowak Natalia
54. Podstawka Klaudia
55. Bernat Dawid

Ks. Piotr Misztal

Grupa VII:

56. Podstawka Natalia
57. Sidło Patrycja
58. Sidło Weronika
59. Smolarczyk Michał
60. Stępień Jakub
61. Stoga Bartłomiej
62. Szymonek Wiktoria
63. Szymoniak Maja
64. Terelak Oliwia
65. Urbańczyk Natalia

Grupa VIII:

66. Węgrzyn Bartłomiej
67. Węgrzyn Wiktor
68. Wijas Maja
69. Wilk Roksana
70. Wolska Patrycja
71. Woroch Filip
72. Woroch Łucja
73. Zaleśny Adrian
74. Zaleśny Krystian

 

Wszyscy nieobecni na Nabożeństwie za zmarłych w piątek usprawiedliwią swoją nieobecność u ks. proboszcza. Jest 12 takich osób.