• Kościół parafialny

  • Kościół parafialny

  • Kościół parafialny

  • Kościół parafialny

  • Kościół parafialny

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE
07-09 KWIETNIA 2019 ROKU- ŁOSIEŃ

Prowadzi ks. Andrzej Waligórski

Niedziela

8.00 Msza Święta z nauką rekolekcyjną dla wszystkich

10.00 Msza Święta z nauką rekolekcyjną dla młodzieży

12.00 Msza Święta z nauką rekolekcyjną dla wszystkich

16.00 Msza Święta, Gorzkie Żale z nauką dla wszystkich

 

Poniedziałek

12.00 Msza Święta z nauką rekolekcyjną dla dzieci

18.00 Msza Święta z nauką rekolekcyjną dla wszystkich

19.30 Msza Święta z nauką rekolekcyjną dla pracujących i
młodzieży

 

Wtorek – Dzień Sakramentu Pokuty i Pojednania

Spowiedź - pół godziny przed każdą mszą świętą

9.30 Msza Święta z nauką rekolekcyjną dla wszystkich

12.00 Msza Święta z nauką rekolekcyjną dla dzieci i
młodzieży szkolnej

17.00 Msza Święta z nauką rekolekcyjną dla wszystkich

18.30 Msza Święta z nauką rekolekcyjną dla pracujących i
młodzieży


Środa

12.00 Msza Święta z nauką rekolekcyjną dla dzieci

 

W najbliższa niedzielę 03 marca kolejna Akcja Oddawania Krwi zorganizowana przez Rycerzy Kolumba w godz. 9.30-13.30. Zachęcamy do podzielenia się tym darem z innymi.

REKOLEKCJE ADWENTOWE
14-16 grudnia 2018 ŁOSIEŃ

Prowadzi ks. Tadeusz Lalewicz proboszcz z Rykoszyna

Piątek – Dzień Sakramentu Pokuty i Pojednania

Spowiedź w godzinach 9.00-12.30 i 16.00-18.00

9.30 Msza Święta z nauką rekolekcyjną dla wszystkich

12.00 Msza Święta z nauką rekolekcyjną dla wszystkich

16.30 Roraty z nauką rekolekcyjną dla dzieci

18.00 Msza Święta z nauką dla pracujących i młodzieży

Sobota

9.00 Msza Święta z nauką rekolekcyjną dla wszystkich

12.00 Msza Święta z nauką rekolekcyjną dla wszystkich

17.00 Roraty Msza Święta z nauką dla wszystkich

Niedziela

8.00 Msza Święta z nauką rekolekcyjną dla wszystkich

10.00 Msza Święta z nauką rekolekcyjną dla wszystkich

12.00 Msza Święta z nauką rekolekcyjną dla wszystkich

16.00 Msza Święta z nauką rekolekcyjną dla wszystkich

PLAN KOLĘDY W DOMACH W 2018-19 ROKU

 

 

KSIĄDZ

WIEŚ

OD

DO

28 GRUDNIA PIĄTEK

9.30

KS. STANISŁAW

ŁUBNO

SYCH WANDA

TERELAK ALEKSANDER

KS. PIOTR

ŁUBNO

CZERWIŃSKA MARIA

SZYMONIAK JACEK

29 GRUDNIA SOBOTA

9.30

KS. STANISŁAW

ŁOSIEŃ

WĘGLIŃSKA MIECZYSŁAWA

PIOTROWSKI MAREK

KS. PIOTR

ŁUBNO

SZYMONIAK ZOFIA

KIEZA DANUTA

02 STYCZNIA ŚRODA

15.30

KS. PIOTR

ŁOSIENEK

KOSIŃSKI MARIAN

PASZOWSKA HELENA

KS. STANISŁAW

ŁOSIENEK

SZYMONIAK ARTUR

MRÓZ DANUTA

03 STYCZNIA CZWARTEK

15.30

KS. STANISŁAW

ŁOSIENEK

ADAMCZYK OTOLIA

KOT WIESŁAW

KS. PIOTR

ŁOSIENEK

JAWORSKI CZESŁAW

DUDEK TERESA Ż. JÓZEFA

05 STYCZNIA SOBOTA

9.30

KS. PIOTR

ŁOSIEŃ

KOT MIROSŁAW

BAŃBURA ZOFIA

KS. STANISŁAW

ŁOSIEŃ

SZYMKIEWICZ WŁADYSŁAW

DUDEK ANDRZEJ

07 STYCZNIA

PONIEDIAŁEK

15.30

KS. PIOTR

ŁOSIENEK

KONIECZNY RAFAŁ

PODSIEDLIK JACEK

KS. STANISŁAW

ŁOSIENEK

STEPIEŃ PIOTR

 

SMOLAR CZYK SŁAWOMIR

08 STYCZNIA WTOREK

15.30

KS. PIOTR

ŁOSIENEK

SIDEŁ STANISŁAW

ŚCIEGIENNY SEBASTIAN

KS. STANISŁAW

ŁOSIENEK

DUDEK ANDRZEJ

GAJOS JAROSŁAW

09 STYCZNIA ŚRODA

15.30

KS. PIOTR

ŁOSIENEK

NOWAK LESZEK

KARBOWNK ZDISŁAW

KS. STANISŁAW

MALOGOSKIE

ROGULA MARCIN

PIETROWSKI BOGUSŁAW

10 STYCZNIA CZWARTEK

15.30

KS. PIOTR

MAŁOGOSKIE

GOS JACEK

 

PICHETA MARIAN

KS. STANISŁAW

KORCZYN

UKRAINA

OLSZEWSKI PAWEŁ

HENRYK JEDLIŃSKI

11 STYCZNIA PIĄTEK

15.30

KS. PIOTR

KORCZYN UKRAINA

RAUS ALICJA

WESOŁY ZDZSŁAW

KS. STANISŁAW

KORCZYN UKRAINA -SOCHÓW

SZYMONIAK HENRYK

WILCZYŃSKA IRENA

 

12 STYCZNIA SOBOTA

9.30

KS. PIOTR

KORCZYN GÓRKI-KOPANINY

PIĘTA ŁUKASZ

KUZKA PIOTR

KS. STANISŁAW

KORCZYN SOCHÓW-ZALESIE -GÓRKI

MRÓZ LESZEK

WALAS MIECZYSŁAW

 

PIOTROWSKA STANISŁAWA RAUS MICHAŁ

14 STYCZNIA

PONIEDZIAŁEK

15.30

KS. STANISŁAW

KORCZYN HUTA

CZUPRYNSKI MARIAN

OPARA ANDRZEJ

KS. PIOTR

KORCZYN-HUTA

PIĘTA JANUSZ

PODSTAWKA STANISŁAWA

15 STYCZNIA

WTOREK

15.30

KS. STANISŁAW

KORCZYN-HUTA

MRÓZ JANINA

BUJAK ALEKSANDER

KS. PIOTR

KORCZYN-HUTA-KOLONIA

ZBROSZCZYK JAN

PIĘTA MARCIN

16 STYCZNIA ŚRODA

15.30

KS. STANISŁAW

KORCZYN-KOLONIA

OLCZYK STANISŁAW

SMOLARCZYK WIESLAW

KS. PIOTR

KORCZYN-KOLONIA

DRZAZGOWSKI STANISŁAW

DUDEK PIOTR

17 STYCZNIA CZWARTEK

15.30

KS. PIOTR

KORCZYN KOLONIA

SZTANDERA BOGUSŁAW

MRÓZ STANISŁAW

 

 

 

 

 

BIERZMOWANIE 2019 ROKU

BIERZMOWANIA UDZIELI KS. BISKUP MARIAN FLORCZYK

DATA - 11 PAŹDZIERNIKA 2019 ROKU O GODZ. 12.00

 

GRUPY

Pani Irena Wilczyńska:


Grupa I:

1. Jasiński Piotr
2. Jedliński Kacper
3. Kowalska Olga
4. Kowalska Oliwia
5. Kowalska Urszula
6. Mróz Angelika
7. Oleś Wiktor
8. Kowalski Michał

9. Kowalska Julia

Grupa II:

10.Podstawka Kinga

11. Olszewska Aleksandra
12. Piotrowska Angelika
13. Podstawka Amelia
14. Raus Kacper
15. Smolarczyk Kacper
16. Titkin Wiktoria
17. Węgrzyn Kacper
18. Zarychta Samanta
19. Jedlińska Ewa

 

Pani Małgorzata Jedlińska:

Grupa III:

20. Bernat Mateusz
21. Bębacz Natalia
22. Dobosz Mateusz
23. Dudek Bartosz
24. Pach Jakub
25. Dudzic Patryk
26. Gajos Paweł
27. Gawron Bartosz

Grupa IV:

28. Gos Marcelina
29. Gos Natalia
30. Gos Oliwia
31. Hajduk Kinga
32. Jakubowska Martyna
33. Jakubowska Oliwia
34. Kaczmarkiewicz Jakub
35. Kaczmarkiewicz Karolina
36. Gola Krzysztof

Ks. Proboszcz Stanisław Król

Grupa V:

37. Kaniewski Wiktor
38. Konieczny Kordian
39.Podgórski Dawid
40. Kozieł Szymon
41. Kowalska Marta
42. Kowalski Oskar
43. Kozieł Oliwia
44. Kozieł Przemysław
45. Wolski Kamil

Grupa VI:

46. Kosiński Jakub
47. Mróz Julia
48. Nartowski Kacper
49. Koruba Jakub
50. Dudek Gabriela
51. Piotrowska Agata
52. Piotrowska Aleksandra
53. Nowak Natalia
54. Podstawka Klaudia
55. Bernat Dawid

Ks. Piotr Misztal

Grupa VII:

56. Podstawka Natalia
57. Sidło Patrycja
58. Sidło Weronika
59. Smolarczyk Michał
60. Stępień Jakub
61. Stoga Bartłomiej
62. Szymonek Wiktoria
63. Szymoniak Maja
64. Terelak Oliwia
65. Urbańczyk Natalia

Grupa VIII:

66. Węgrzyn Bartłomiej
67. Węgrzyn Wiktor
68. Wijas Maja
69. Wilk Roksana
70. Wolska Patrycja
71. Woroch Filip
72. Woroch Łucja
73. Zaleśny Adrian
74. Zaleśny Krystian

 

Wszyscy nieobecni na Nabożeństwie za zmarłych w piątek usprawiedliwią swoją nieobecność u ks. proboszcza. Jest 12 takich osób.