• Kościół parafialny

  • Kościół parafialny

  • Kościół parafialny

  • Kościół parafialny

  • Kościół parafialny

++++++++++++++++++++++++++++++++++++

+++++++++++++++++++++++++++++

8 Grudnia - Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

++++++++++++++++++++++++++

Rycerze Kolumba naszej Parafii, korzystając z pięknej, śnieżnej zimy, organizują KULIG dla wszystkich chętnych: małych i dużych, młodych i starszych. Dzieci do lat 12 muszą być z rodzicem, bądź pełnoletnim opiekunem. Kulig odbędzie się w sobotę, 9 grudnia; Zbiórka, rozpoczęcie o g. 12.30 pod lasem w Korczynie na Roźniskach za posesją rodz. Walasów. Zgłoszenie chęci obecności na KULIGU, czyli zapisy chętnych w zakrystii – do czwartku – u Rycerza Dariusza Czarneckiego, bliższe informacje także na stronie internetowej (Facebooku Rycerzy). Trzeba zabrać ze sobą sanki, dobry humor… Zakończenie ogniskiem.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

 

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

 

 ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

 +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

*******